Говерла: авторемонт, шиномонтаж, автозапчастини, СТО західній Україні

Авто/Мото - Запчасти и аксессуары

Компанія "Говерла" функціонує на ринку України з 2001 року. І за цей, досить-таки тривалий період роботи, наша компанія розширилася. На сьогоднішній день в наш склад входять: дистриб'юторські компанії, мережа шинних центрів "Віанор", а також мережа автоцентрів "Говерла".

Нашою метою є розвиток і задоволення потреб наших клієнтів. З кожним днем ​​ми вдосконалюємося заради Вас. Завдяки цьому ми заслужили бездоганну репутацію серед тисяч своїх клієнтів.

Наш головний офіс знаходиться в місті Хмельницький, де і почався наш професійний шлях. А також у нас є філії шинних центрів в Тернополі, Вінниці, Кам'янець-Подільському.

Чому Вам вигідно співпрацювати з нами?
Компанія "Говерла" надає повний комплекс по ремонту та сервісному обслуговуванню автомобілів будь-яких моделей як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Станція технічного обслуговування нашої компанії забезпечена найкращим осучасним обладнанням і якісними інструментами. Завдяки цьому ми можемо надати клієнтам весь спектр послуг, які пов'язані з ремонтом і технічним обслуговуванням машин.


Ми є:
Офіційним імпортером в областях західної України (Хмельницький, Вінниця, Тернопіль, Рівне, Чернівці) торгової марки MOL DYNAMIC, м Алмашфузіто, Угорщина (MOL-LUB) - якісні моторні, промислові, консистентні масла й змащення, автомобільна хімія;

Наша компанія пройшла довгий і важкий шлях до своєї мети. Але ми досягли навіть більшого. Досягненнями стали - неймовірно високий рівень обслуговування і визнання нашими клієнтами. Для нас це найважливіше. Професійні працівники станції технічного обслуговування "Говерла" виконають роботи будь-якої складності, завдяки багатому досвіду та сучасному обладнанню. Ми - колектив однодумців, для яких автомобіль грає найважливішу роль життя. Всі роботи виконуються відповідно до стандартів якості та безпеки.

Звертаючись до нас на сервіс, Ви отримаєте кваліфіковані послуги. Для постійних клієнтів на послуги СТО і магазину діє система гнучких знижок. Чекаємо Вас.

Регион - Украина - Хмельницкая обл.

Дата регистрации: 23.01.2017 г.

ID сайта: 340

Рейтинг в каталоге: 18

Перейти на сайт - Говерла: авторемонт, шиномонтаж, автозапчастини, СТО західній Україні

Адрес:

Выборгская Гельсингфорсская ул., д. 3, к. 11, Санкт-Петербург, Россия

support@regpro.net

Copyright (c) 2018 - 2020 Каталог сайтов «RegPro»